Oferta Impet Systems

Stal zalicza się do materiałów o znaczeniu strategicznym. Właściwości fizyczne, mechaniczne, technologiczne oraz  konstrukcyjne powodują, że stal jest materiałem chętnie i szeroko stosowanym.

Wśród materiałów powszechnie stosowanych w budownictwie stal posiada najwyższą wartość współczynnika Younga, odznacza się dużą trwałością, odpornością na czynniki atmosferyczne oraz niską podatnością na zniszczenia mechaniczne.

Wykorzystanie stali jako materiału do produkcji systemów profili pozwala na stworzenie profili o małych gabarytach i szczególnych cechach użytkowych. Architekci oraz Biura Planowania doceniają różnorodność zastosowania systemów profili stalowych stwarzających wolne przestrzenie na tworzenie konstrukcji kreatywnych
i ponadczasowych. Z systemów profili stalowych mogą być wykonywane okna, drzwi, bramy, ścianki, fasady oraz dachy.

Systemy profili stalowych znajdują zastosowanie szczególnie w obiektach użyteczności publicznej, w obiektach przemysłowych, szkołach, szpitalach, w obiektach sportowych, centrach usługowych i stacjach kolejowych. Systemy profili stalowych znajdują również zastosowanie w konstrukcjach przeciwpożarowych, antywłamaniowych, kuloodpornych oraz dźwiękoszczelnych.

Rozwiązania prezentowane przez naszą firmę zostały podzielone na 3 kategorie:
- IS SYSTEMY UNIWERSALNE
- IS SYSTEMY SPECJALISTYCZNE
- IS SYSTEMY FASADOWE