Korzystając z treści oraz materiałów zawartych na stronie internetowej firmy Impet Systems Sp. z o.o. należy przestrzegać poniższy regulamin.

Regulamin strony internetowej

  1. Wszystkie treści znajdujące się na stronie internetowej firmy Impet Systems Sp. z o.o. są wyłącznie autorstwa firmy i stanowią jej wyłączną własność.
  2. Pliki w formacie pdf dostępne do pobrania na stronie www.impetsystems.pl można pobierać wyłącznie w celach reklamowy produktów oferowanych przez firmę Impet Systems. Wykorzystanie części bądź całości informacji zawartych w tych materiałach w celach innych niż reklama systemów IS® jest zabroniona.
  3. Opisy, teksty oraz materiały wizualne zawarte na stronie internetowej firmy Impet Systems podlegają przepisom prawa własności intelektualnej w myśl aktualnie obowiązujących przepisów Rzeczpospolitej Polskiej.  Ich kopiowanie, rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie bez zgody właścicieli jest zabronione.
  4. Za naruszenie praw autorskich przez użytkownika poprzez użycie na stronie internetowej treści stanowiącej własność innej osoby bądź
    w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie pobierający i naraża się na odpowiedzialność karną zawartą w przepisach prawa o ochronie własności intelektualnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa RP.